Skuter elektrik RKS MT3 Pro Kuqe/Bardhë

1.469,90 

Skuter elektrik RKS MT3 Pro

Description

Falë linjave moderne, ju bën në qendër të vëmendjes në të gjitha udhëtimet tuaja dhe të gjithë sytë janë tek ju. Me modelin MT-3 PRO, në shikim të parë do të vini re se eleganca takohet me thjeshtësinë.

MT-3 PRO është një model që do të dëshironit ta njihni dhe të zotëroni. Me panelin e tij të instrumenteve ku mund të ndiqni të gjitha detajet, dizajnin e tij elegant të fenerëve, MT-3 PRO është një asistent i rehatshëm me dizajnin e tij kompakt, sediljen e dyfishtë dhe zonat e bagazheve.

MOTORI :2000 W (maksimumi 4000 W)
BATERIA :72V 20Ah
SHPEJTESI MAKSIMALE :55 km/h
TENSIONI I KARKIMIT:110V/220V 50-60Hz
DISTANCA :60-100 km.
KOHA E KARKIMIT :Karikimi i shpejtë 2 orë
GOMAT :90/80-12
FRENA PARA/PRAPA :DISQE
KONSUMI I ENERGJISË :~ 2.0 kW/orë
GJATËSIA :1900 mm.
GJERËSIA :735 mm.
LARTËSIA :1130 mm.
PESHA :114 kg.
PESHA MAKSIMALE :264 kg.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skuter elektrik RKS MT3 Pro Kuqe/Bardhë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *