Skuter elektrik RKS Neron XS Bardhë/Hiri

1.799,00 

Skuter elektrik RKS Neron XS

Description

Dizajn që të bie në sy
Falë linjave moderne, ju bën në qendër të vëmendjes në të gjitha udhëtimet tuaja dhe të gjithë sytë janë tek ju. Me modelin NERON XS, në shikim të parë do të vini re se eleganca takohet me thjeshtësinë.

Cilësi të lartë dhe karakteristika superiore
I projektuar për të qenë lider në klasën e tij, NERON XS është një kandidat për të qenë skuteri elektrik më luksoz dhe premium në botë.

MOTORI :2000 W (maksimumi 4000 W)
BATERIA :72V 25Ah LITHIUM
SHPEJTESI MAKSIMALE :80 km/h
DISTANCA :70-100 km.
NGJITJE: ±15°
GOMAT :90/70-12″
FRENA PARA/PRAPA :DISQE
KONSUMI I ENERGJISË :~ 2.0 kW/orë
GJATËSIA :1820 mm.
GJERËSIA :735 mm.
LARTËSIA :1090 mm.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skuter elektrik RKS Neron XS Bardhë/Hiri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *