Skip to main content

Rreth kompanis sonë

Nëse keni nevojë për zgjidhje te paisjeve teknologjike të avancuara, ne jemi këtu për t’ju ndihmuar. Në Metron, ne ju ndihmojm të beni zgjidhje teknologjike të zgjuara sepse ne kemi ate që ju duhet

Smart Watches

Orët e mençura janë më shumë se vetëm një aksesori i modës. Ata ofrojnë një gamë të gjerë të karakteristikave që mund t’ju ndihmojnë të qëndroni të lidhur dhe të organizuar gjatë gjithë ditës tuaj. Nga ndjekja e qëllimeve të juaja të formës fizike deri në dërgimin dhe pranimin e mesazheve dhe thirrjeve telefonike, orët e mençura mund të bëjnë jetën tuaj më të lehtë dhe më të përshtatshme.

Teknologjia e fitnesit të oreve te menqura po i fuqizon njerëzit të marrin kontrollin e shëndetit të tyre.

Një nga mënyrat kryesore që orët Fitbit po fuqizojnë njerëzit për të marrë kontrollin e shëndetit të tyre është duke u ofruar atyre të dhëna në kohë reale dhe njohuri për përparimin e tyre të fitnesit. Duke gjurmuar nivelet e aktivitetit të tyre, rrahjet e zemrës dhe modelet e gjumit

 • Orë e mençur Hama “Fit Watch 4910”, e zezë

  74,99 
 • Orë e mençur meanIT M30 LADY, Touch Screen 1.3″, G sensor, vibrim

  37,90 
 • Matës aktiviteti FitBit Luxe, i artë/bardhë

  149,00 
 • ORË SAMSUNG GALAXY WATCH 6 CLASSIC, 47mm BT, e zezë

  449,00 
 • Rrip silikoni Swissten për Apple Watch 38-40mm, i kaltër

  8,90 
 • Rrip silikoni Swissten për Apple Watch 42-44mm, i kaltër

  8,90 
 • Rrip silikoni Swissten për Apple Watch 42-44mm, i zi

  8,90 
 • Stabilizues për celular,Gimbal White Shark GMB-005 Nobori

  132,59 
 • Tabelë për projektor SBOX PSM-100, 180 x 180 cm

  101,90 
 • Kufje me mikrofon Sbox HS-201

  4,90 
 • Transmetues FM Hama 14163, me AUX+USB

  15,90 
 • Kabllo Hama Mini USB 2.0, 480 Mbit/s, 1.50m

  5,30 
 • Mikrofon Gaming White Shark, DSM-03 Taus, i zi

  39,99 
 • Karikues Wireless Hama Fast Charge “QI-FC10”, i zi

  13,99 
 • Kabllo vazhduese Hama, 6 priza, 3m, zezë, 137258

  19,50 
 • Kufje gaming White Shark GH-2043 Coyote, ndriçim LED

  34,90 
 • Mbajtëse për TV LCD SBOX PLB-2844, 32“ – 55“, +90° -90°

  29,00 

PAJISJE INOVATIVE QË FUQIZOJNË JETËN TUAJ.

Ejani ne Metron ne botën e pasur dhe emocionuese të pajisjeve teknologjike! Koleksioni ynë aksesoreve dhe pajisjeve, duke përfshirë marka të njohura si Hama, Acme, City Blitz, Xavax, Noxo dhe Samsung dhe shumë brende tjera teknologjike , jane këtu për të ndryshuar eksperiencën tuaj dixhitale.

Eksploro produktet

AKESORET

Përjetoni argëtimin si kurrë më parë me teknologjin e fundit ne Metron

Skutere Elektrik ne Metron

Transportin e lehtë që është eko-miqësor dhe super argëtues e gjeni tek ne, mjafton te na vizitoni

Paisje Gaming

Dominoni konkurrencën me pajisjet tona të lojërave me performancë të lartë

Smart Watches

Qëndroni të lidhur, gjurmoni qëllimet tuaja të fitnesit dhe mos humbisni kurrë asnjë goditje me veçoritë më të fundit dhe dizajnet elegante.

PERJETO LIRINE ME SKUTERET TONE ELEKTRIKE

Mos u kënaqni me teknologjinë e vjetëruar – dhe ejani ne Metron, sot dhe provoni më të mirën e pajisjeve elektronike. 

Në Metron, ne jemi krenarë që mund të jemi pjesë e momenteve të lumtura të klientëve tanë

Paisje për Sport

Dalloni nga Turma me Produktet e Metron

 • Biçiklet Elektrike RKS GF25, 27.5″, e zezë

  1.699,00 
 • BIÇIKLET ELEKTRIKE RKS NC20, 27.5″, E HIRT MBYLLUR

  1.299,00 
 • Trotinet elektrik OKAI ES500, 9.5″,350W-600W, hiri/zi

  499,00 
 • Biçiklet elektrike RKS TNT5 Pro

  839,00 
 • Biçiklet elektrike RKS CD35

  1.149,00 
 • Biçiklet elektrike RKS HS15 Argjendtë/Hiri

  1.299,00 
 • Skuter elektrik RKS Neron X Hiri/Bardhë

  1.599,00 
 • Biçiklet elektrike RKS RV10

  1.099,00 
 • Biçiklet elektrike RKS TNT10 Pro

  1.079,00 
 • Biçiklet elektrike RKS NE10

  879,00 
 • Biçiklet elektrike RKS MJ1

  899,00 
 • Skuter elektrik RKS MT3 Pro Kuqe/Bardhë

  1.469,90 
 • Skuter elektrik RKS Neron XS Bardhë/Hiri

  1.799,00 
 • Skuter elektrik RKS MT3 Pro, i hirt

  1.399,00