Karikues i shpejt për Galaxy Watch, Wireless, (USB-C)

35,90 

EP-OR900BBEGWW

SKU: 8806094625110 Categories: , ,

Description

Karikuesi krejt i ri me valë është rifreskuar për t’ju fuqizuar me karikim të shpejtë USB-C. Shtrijeni Galaxy Watch5 tuaj të sheshtë dhe karikuesi e vendoset në mënyrë magnetike në vend dhe më pas kujdeset për pjesën tjetër.

Ora juaj është shoqëruesi juaj gjatë gjithë ditës dhe gjithë natës. Ao kurrë nuk duhet të jetë jashtë kyçit tuaj për një kohë të gjatë. Karikoni 45% në vetëm 30 minuta me karikuesin e shpejtë që mbështet 5V/2A dhe PD.

9W Karikim i shpejt: Galaxy Watch5, Watch 5 Pro
4.5W Karikim normal: Galaxy Watch Active, Active2, Watch3, Watch4

Kompatibil me Galaxy Watch 6.

Interface: USB Type-C.
Gjatësia e kabllit: 0.8 m.
Dimensionet :29,3×29,3×6,72 mm.
Pesha:31 g.
Tensioni i hyrjes (maksimumi, karikim normal): 5 V.
Rryma e hyrjes (maksimum, karikim normal): 2 A.
Tensioni i daljes (maksimumi, karikim normal): 5 V.
Rryma e daljes (maksimumi, karikim normal): 0,8 A.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Karikues i shpejt për Galaxy Watch, Wireless, (USB-C)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *