ORË SAMSUNG GALAXY WATCH 6 CLASSIC, 43MM BT, E ARGJENDTË

419,00 

SM-R950NZSAEUC

SKU: 8806095038971 Categories: , ,

Description

Përjetoni pamje të përmirësuara dhe grafika të qarta të lëvizjes në një ekran 30% më të madh. Korniza 15% më e hollë dhe madhësia e rritur e ekranit krijojnë një raport estetikisht të përsosur të ekranit me kornizën, dhe hapësirë të shtuar për çdo prekje dhe rrëshqitje.

Projektuar për t’i rezistuar konsumit normal të përditshëm. Ekrani i Galaxy Watch6 Classic është punuar nga ekspertë me xham prej kristali safir për të mbrojtur bukurinë e tij të përjetshme. Dhe finitura ka vlerësime IP68 dhe 5ATM , kështu që ju mund ta mbani orën në të gjitha aventurat tuaja.

Xhami Crystal sapphire.
Një ndryshim i qartë në qëndrueshmëri.

Ngjyra: Argjendtë.

Dimensionet: 42.5mm x 42.5mm x 10.9mm.

Pesha: 77g.

Display: 1.31” (432px x 432px), 330ppi, xhami kristal safir.

Qëndrueshmëria: 5ATM / IP68 / MIL-STD-810H.

Materiali: Metal I pandryshkshëm.

Karakteristikat shëndetësore: Trajnim i Avancuar i Gjumit, EKG / njoftim per ritmin e zemrës, Zonat e personalizuara të rrahjeve të zemrës, BIA, Gjurmimi e temperaturës / ciklit ,
Oksigjenin ne gjak etj.

Bateria: 300mAh.

Lidhjet: BT 5.3 / Wi-Fi 2.4GHz and 5GHz / GPS / NFC.

Sistemi operativ: Wear OS powered by Samsung (Wear OS 4).

Memorja: 2 GB RAM, Memorie e Brendshme 16GB.

Sensor: Accel, Gyro, Barometer, Ambient Light, Compass.

Mikrofon, Speaker: Po.

There are no reviews yet.

Be the first to review “ORË SAMSUNG GALAXY WATCH 6 CLASSIC, 43MM BT, E ARGJENDTË”

Your email address will not be published. Required fields are marked *