Tastierë dhe Maus SBOX WKM-22, wireless, e zezë

18,99 

WKM-22

SKU: 3858894501793 Categories: , ,

Description

Rezolucioni (DPI): 1200
Numri i tasteve: 3D – 3 butona (maus) / 100-101 (tastierë)
Materiali i miut: Plastike
Dimensionet e miut (mm): 99x59x30
Lloji i butonave: Membrane
Jetëgjatësia: Shtypje 5 M
Ngjyra: E zezë/Gri
Materiali: Plastike
Interface: 2.4 GHz (Marrës USB)
Këmbë shtesë në ngritje: Po
Dimensionet (mm): 380x112x19
Pesha (g): 305 – tastierë / 45 – maus
Furnizimi me energji elektrike: 2 x bateri AAA (maus) / 2 x bateri AAA (tastierë)
Përputhshmëria: Windows 7 / 8 / 10 dhe MAC OS 10.5.1+

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tastierë dhe Maus SBOX WKM-22, wireless, e zezë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *