Orë Samsung Galaxy Fit 3, Rozë

79,00 

SM-R390NIDAEUC

SKU: 8806095379081 Categories: , , ,

Description

Ekran 1.6″ AMOLED ofron një zonë të qartë shikimi për ndërveprim të lehtë
Karikohet deri në 65% në 30 minuta dhe zgjat deri në 13 ditë me një karikim të plotë
Gjurmimi i mbi 100 stërvitjeve dhe monitorimi i gjumit për njohuritë e gjumit
Bërja e fotografive, luajtja e këngëve, kontrollimi i teksteve dhe telefonatave direkt nga kyçi i dorës

Bluetooth 5.3v

Sensorët:Akselerometër, Barometër, Gyro Sensori, Sensori optik i rrahjeve të zemrës, Sensor i dritës

Ekran 1.6″ Amoled

256×402, 302 ppi

Dimensionet :42.9 x 28.8 x 9.9 mm

Pesha 36.8g me rripa

Materiali : 2.5D Glass (Display) Alumin

Full touch + 1 button

Memorie: 16MB + 256MB

Qendrueshmeria: 5ATM + IP68

Bateria: 208mah jetegjatesi deri ne 13 dite

101 modalitete stervitese

6 auto gjurmime

Menyra e njoftimit:Dridhje

Madhësia RAM (MB): 16 MB

Madhësia ROM (MB): 256 MB

Thellësia e ngjyrave (ekrani kryesor):16 milion

OS:FreeRTOS

There are no reviews yet.

Be the first to review “Orë Samsung Galaxy Fit 3, Rozë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *