Mbështjellëse për Samsung Galaxy A14, A14 5G, transparente

18,50 

EF-QA146CTEGWW

SKU: 8806094851465 Categories: , ,

Description

Soft Clear Cover eshte një shtresë e hollë dhe me shkëlqim që sjell pamjen më të mirë në telefonin tuaj dhe mbani në ekran ngjyrën dhe dizajnin e tij të mrekullueshëm.
Pamja e jashtme e telefonit tuaj do të mbetet e paprekur me Soft Clear Cover

Dimensioni (WxHxD) :80,5 x 170,1 x 11,7 mm
Pesha: 30 g

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mbështjellëse për Samsung Galaxy A14, A14 5G, transparente”

Your email address will not be published. Required fields are marked *