Mbështjellës për Samsung Galaxy A34 5G, transparente

18,50 

EF-QA346CTEGWW

SKU: 8806094919547 Categories: , ,

Description

Zbuloni ngjyrën e telefonit tuaj të vërtetë. A34 5G juaj merr jetë me ngjyra me mbështjellësin e pastër, e cila e mbështjell pajisjen tuaj me një profil të hollë dhe i jep asaj një formë të rehatshme,

Dimensionet (WxHxD) (mm):80,6 x 163,8 x 10,8 mm.
Pesha: 25g.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mbështjellës për Samsung Galaxy A34 5G, transparente”

Your email address will not be published. Required fields are marked *