info@metron-ks.com   +383 49 513 200

Mbështjellës Silikoni Samsung Soft Clear Galaxy A32 LTE, transparente

9,90 €

A32 LTE

Kategoritë: Fotrolla   

Shpërndaje:

Mbështjellës tërheqës e silikonit mbron me siguri Samsung Galaxy A32 LTE  dhe është gjithashtu i këndshëm në dorën tuaj.

E bërë nga silikoni me cilësi të lartë.
Mbrojtje e kornizës dhe pjesës së pasme nga gërvishtjet dhe ndikimi.
I përshtatshëm për Samsung Galaxy A32 LTE.


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).