[email protected]   +383 49 513 200

Kufje me mikrofon Sbox Ep-338, të bardha

6,50 €

Ep338

Kategoritë: Kufje   

Shpërndaje:

Kufjet Sbox EP-338 janë perfekte për pranim të thirrjeve telefonike apo dëgjim të muzikës përderisa jeni duke u marrë me sporte. Janë të dizajnuar specifikisht për përdoruesit që pëlqejnë dizajn modern dhe kombinimin në mes performancës dhe çmimit të volitshëm.

Specifikat

Frekuenca: 18Hz - 20KHz
Ndjeshmëria: 116 ± 3DB
Impedanc: 32 Ohm
Lidhës: 3,5 mm Stereo
Gjatësia e kabllos: 1,2 m
Mikrofon: Po
Kontrolli i largët: Po
Ngjyra: E bardhë
Materiali: plastik


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).