Rrip Samsung Hybrid, 20mm, M/L, Galaxy Watch4, Watch4 Classic, Iluzion portokall

49,90 

Rrip Samsung Hybrid, 20mm, M/L, Galaxy Watch4, Watch4 Classic, Iluzion portokalle

SKU: 8806092658165 Categories: ,

Description

E rehatshme për t’u bartur falë kombinimit të lëkurës dhe gomës me fluor
Stil klasik me shije sportive
Gjerësia standarde e rripit 20 mm
I përshtatshëm për një perimetër dore prej 130 – 190 mm
E përputhshme me serinë GalaxyWatch4