info@metron-ks.com   +383 49 513 200
Shfaqen:   faqja 1 nga 16
Hama "Star 5" Tripod, 4105

Hama "Star 5" Tripod, 4105

17,90 €

Jepni fund fotove të paqarta me këtë tripod qe Metron sjellë për ju. Krijon një bazë të fort për të dy kamerat fotografike dhe video, përmban një pllakë me lëshim të shpejtë që e bën kamerat te instalohen lehtë,vjen me një kokë trekatëshe me tri drejtime, e cila mund të ripozicionohet në një numër këndesh të ndryshme. Tripod i kamerës i qëndr...

Hama "Star 61" Tripod, 4161

Hama "Star 61" Tripod, 4161

31,90 €

Jepni fund fotove të paqarta me këtë tripod qe Metron sjellë për ju. Krijon një bazë të fort për të dy kamerat fotografike dhe video, përmban një pllakë me lëshim të shpejtë që e bën kamerat te instalohen lehtë,vjen me një kokë trekatëshe me tri drejtime, e cila mund të ripozicionohet në një numër këndesh të ndryshme. Tripod i kamerës i qëndr...

Hama "Star 62" Tripod, 4162

Hama "Star 62" Tripod, 4162

37,90 €

Jepni fund fotove të paqarta me këtë tripod qe Metron sjellë për ju. Krijon një bazë të fort për të dy kamerat fotografike dhe video, përmban një pllakë me lëshim të shpejtë që e bën kamerat te instalohen lehtë,vjen me një kokë trekatëshe me tri drejtime, e cila mund të ripozicionohet në një numër këndesh të ndryshme. Tripod i kamerës i qëndr...

Hama "Star 63" Tripod, 4163

Hama "Star 63" Tripod, 4163

40,90 €

Jepni fund fotove të paqarta me këtë tripod qe Metron sjellë për ju. Krijon një bazë të fort për të dy kamerat fotografike dhe video, përmban një pllakë me lëshim të shpejtë që e bën kamerat te instalohen lehtë,vjen me një kokë trekatëshe me tri drejtime, e cila mund të ripozicionohet në një numër këndesh të ndryshme. Tripod i kamerës i qëndr...

Hama TV Mbajtës Fix, 1 Star, i zi, 118104

Hama TV Mbajtës Fix, 1 Star, i zi, 118104

16,90 €

  Ky mbajtës muri për TV ju lejon të shijoni filmat tuaj të preferuar, seritë televizive etj., pa marrë parasysh se nga cili kënd jeni duke parë.Mund të pozicionohet në mënyrë perfekte: në një dhomë të ditës, kuzhinë ose dhomë gjumi. Nëse dëshironi të instaloni televizorin tuaj shumë afër murit, ky është saktësisht mbajtësi i d...

Hama TV Mbajtës Me Pjerrtësi, 1 Star, i zi, 118105

Hama TV Mbajtës Me Pjerrtësi, 1 Star, i zi, 118105

17,90 €

Ky mbajtës muri për TV ju lejon të shijoni filmat tuaj të preferuar, seritë televizive etj., pa marrë parasysh se nga cili kënd jeni duke parë.Mund të pozicionohet në mënyrë perfekte: në një dhomë të ditës, kuzhinë ose dhomë gjumi. Nëse dëshironi të instaloni televizorin tuaj shumë afër murit, ky është saktësisht mbajtësi i duhur p&eum...

Hama TV Mbajtës Fix, i zi, 118668

Hama TV Mbajtës Fix, i zi, 118668

18,90 €

Ky mbajtës muri për TV ju lejon të shijoni filmat tuaj të preferuar, seritë televizive etj., pa marrë parasysh se nga cili kënd jeni duke parë.Mund të pozicionohet në mënyrë perfekte: në një dhomë të ditës, kuzhinë ose dhomë gjumi. Nëse dëshironi të instaloni televizorin tuaj shumë afër murit, ky është saktësisht mbajtësi i duhur p&eum...

Hama "MC-200" Optical 3-Button Mouse,I zi, 86560

Hama "MC-200" Optical 3-Button Mouse,I zi, 86560

5,90 €

Mouse optik me 3 butona për kontrollim te ndjeshëm dhe preciz. Nuk kërkohet softuer per instalim,thjesht futeni dhe filloni. I përshtatshem, i rehatshem dhe i lehtë për navigim. Specifikat Ngjyra:Zezë Kompatibil per sisteme operative: MAC OS 10.10 ose me lartë /Windows 10/8/7 DPI:1200 Gjatësija e kablles: 150cm I lartë:3.7cm I gjërë:6.4cm

Hama "AM-7300" Wireless Optical Mouse i zi, 86537

Hama "AM-7300" Wireless Optical Mouse i zi, 86537

9,90 €

Mouse optik me shkëlqim te lartë,3 butona për kontrollim te ndjeshëm dhe preciz,klasik dhe i thjeshtë për përdorim.Me butonin On/Off mund te kurseni baterit e mousit. Specifikat Ngjyra:Zezë Kompatibil per sisteme operative: MAC OS 10.10 ose me lartë /Windows 10/8/7 DPI:1200 Lloji:Wireless 2.4Ghz I lartë:3.4cm I gjërë:6.4cm

Hama "AM-8000" Wireless Optical Mouse i zi, 134932

Hama "AM-8000" Wireless Optical Mouse i zi, 134932

9,90 €

Mouse optik me 3 butona për kontrollim te ndjeshëm dhe preciz,klasik dhe i thjeshtë për përdorim. Maus kompakt, optik wireless me një marrës nano për kontroll të saktë dhe të butë të kursorit të miut Marrësi ultra i vogël USB  2.4 GHz teknologji për transmetim të besueshëm, pa ndërhyrje dhe të shpejtë të sinjalit me një diapazon deri në 8 m T...

Hama "AM-8300"  Optical Mouse i zi, 134951

Hama "AM-8300" Optical Mouse i zi, 134951

4,90 €

Mouse optik me 3 butona për kontrollim te ndjeshëm dhe preciz. Nuk kërkohet softuer per instalim,thjesht futeni dhe filloni. I përshtatshem, i rehatshem dhe i lehtë për navigim. Specifikat Ngjyra:Zezë Kompatibil per sisteme operative: MAC OS 10.10 ose me lartë /Windows 10/8/7 DPI:1000 Gjatësija e kablles: 1.5m I lartë:3.2cm I gjërë:5.5cm

Hama Mouse Pad i zi, 54766

Hama Mouse Pad i zi, 54766

1,90 €

  Sipërfaqe e përshtatshme për mouse dhe siguron lëvizjen e lehte të mouse-it,ka një bazë që nuk lejon reshqitjen e mouse pad-it gjatë punës. Specifikat Ngjyra:Zezë E gjërë:22.3cm Trashësia:0.6cm

Hama Notebook Ftohës Transparent, 12093

Hama Notebook Ftohës Transparent, 12093

9,90 €

Hama ftohësi transparent i mundëson kompjuterit tuaj hapësirë për frymarrje te lehtë,gjithashtu mundëson që ajri i nxehtë i prodhuar nga komponentët të qarkullojë në mënyrë që të mos rezultojë në mbinxehje. Ftohë kompjuterin tuaj dhe siguron qarkullimin optimal të ajrit i cili shmang mbinxehjen Prirje për pozicionim të rehatshëm Prodhon shumë pak zhurm&...

Hama "Maxi" Notebook Ftohës, 39689

Hama "Maxi" Notebook Ftohës, 39689

19,90 €

Hama ftohësi transparent i mundëson kompjuterit tuaj hapësirë për frymarrje te lehtë,gjithashtu mundëson që ajri i nxehtë i prodhuar nga komponentët të qarkullojë në mënyrë që të mos rezultojë në mbinxehje. Ftohë kompjuterin tuaj dhe siguron qarkullimin optimal të ajrit i cili shmang mbinxehjen Prirje për pozicionim të rehatshëm Prodhon shumë pak zhurm&...

Hama "Manchester" Çantë për llaptop, (15.6"),e zezë, 101825

Hama "Manchester" Çantë për llaptop, (15.6"),e zezë, 101825

40,90 €

Forma e saj moderne, e hollë siguron një dizajn që përshtatet në mënyrë të përsosur. Materiali i jashtëm i shkëlqyeshëm,me pak shkëlqim.Çanta Manchester posedon Usb port për karikimin e paisjeve teknologjike si dhe një xhep të madh përpara për pajisje shtesë ose sende personale e cila e bën të lehtë gjetjen e aksesorëve te ndryshëm. Ideale për zyrë...

Hama Sportsline III Notebook Çantë 15.6" e zezë, 23287

Hama Sportsline III Notebook Çantë 15.6" e zezë, 23287

29,90 €

Forma e saj moderne, e hollë siguron një dizajn që përshtatet në mënyrë të përsosur.Posedon xhepa te mëdhenjë e cila mundëson gjetjen e lehtë të aksesorëve dhe sendeve personale. Struktura e brendshme është e ndarë ne menyrë të përsosur për CD,kablla,dokumente etj. Specifikat Materiali:Politex Rekomandohet për llaptop:15.6 inch Ngjyra:Zezë  

Hama "Vienna" Notebook Çantë, (15.6"), e zezë, 101778

Hama "Vienna" Notebook Çantë, (15.6"), e zezë, 101778

44,90 €

Ideale për aktivitete në natyrë,siguron transport të përshtatshëm, ruajtje të sigurt dhe mbrojtje nga papastërtitë, gërvishtjet dhe lagështia Struktura brenda është e ndarë në mënyrë perfekte për të gjitha gjërat e nevojshme që ju duhen për udhëtim. Specifikat Materiali:Polister Rekomandohet për llaptop:15.6" inch Ngjyra:Zez&eum...

Hama Mono-Bluetooth® Kufje “MyVoice600” e zezë, 137495

Hama Mono-Bluetooth® Kufje “MyVoice600” e zezë, 137495

22,90 €

Kufje mono bluetooth për telefonata,operim i lehtë falë funksionit me një prekje kur bëhen ose bëni telefonata. Opsione të ndryshme të vendosjes në veshin tuaj falë dizajnit te manovrueshëm  Statusi i karikimit mund të kontrollohet në pasjet IOS dhe Android Specifikat Modeli:Mono Klasa e Bluetooth: Klasa 2 Bluetooth version:4.2 Ngjyra:Zezë,Kaltër Pesha:8g Koha e karikimit: 2orë Max....

Hama Notebook VoIP Mikrofon, 57152

Hama Notebook VoIP Mikrofon, 57152

4,90 €

Mikrofon ideal për të komunikuar në kompjuterin tuaj,Plug and Play dhe i përshtatshem për qdo kard të zërit. Specifikat Ngjyra:Zezë E lartë:17.5cm E gjërë:3cm Adapteri: 3.5 mm Jack Plug Rezistencë e plotë: 1400Ω Ndjeshmëria (Mikrofoni): - 62 + / - 3 dB  

Hama "DM 20" Dynamic Mikrofon, 46020

Hama "DM 20" Dynamic Mikrofon, 46020

12,90 €

Mikrofon me adapter për kyqje në një sistem stereo,prodhon zë natyral me kualitet të lartë Ideale për inqizimin e zërit në konferenca,mbledhje të ndryshme etj Specifikat Ngjyra:Bronzë Adapteri: 3.5 mm, 6.35 mm ,XLR Socket Gjatësija e kablles: 2.5m Modeli:Mono Tipi:Dynamic Ndjeshmëria (Mikrofoni): -75 dB-SPL (1kHz) Rezistencë e plotë: 600Ω

Hama "DM 40" Dynamic Mikrofon, 46040

Hama "DM 40" Dynamic Mikrofon, 46040

14,90 €

Mikrofon me adapter për kyqje në një sistem stereo,prodhon zë natyral me kualitet të lartë Ideale për inqizimin e zërit në konferenca,mbledhje të ndryshme etj Specifikat Ngjyra:Bronzë Adapteri: 3.5 mm, 6.35 mm ,XLR Socket Gjatësija e kablles: 3m Modeli:Mono Tipi:Dynamic Ndjeshmëria (Mikrofoni): -75 dB-SPL (1kHz) Rezistencë e plotë: 600Ω  

Hama "Basic4Music" Stereo Kufje, 135643

Hama "Basic4Music" Stereo Kufje, 135643

4,90 €

Kufjet e "Basic4Music" janë zgjidhja perfekte për të gjithë. Kufje që iu ofron mundësinë ti shijoni shëtitjet në natyrë, në ecje të gjata dhe përjetoni emocione me muzikën e juaj të preferuar. Këto kufje janë të përshtatshme për çdo stil tuajin, dhe mund ti mbani ato në xhepin tuaj, çantë, apo edhe kuti. Specifikat Materiali:Plastik Ngjyra:Zezë...

Hama "Basic4Music" Stereo Kufje me goma silikoni, zezë, 135615

Hama "Basic4Music" Stereo Kufje me goma silikoni, zezë, 135615

6,90 €

Nëse dëshironi ta shijoni muziken pa ndonjë ndërhyrje nga zhurma e jashtme,atëherë "Basic4Music" është zgjidhja e duhur për ju.Përshtatje e përsosur e dëgjueseve me goma silikoni në tre madhësi te ndryshme (S,M,L) Kufje që iu ofron mundësinë ti shijoni shëtitjet në natyrë, në ecje të gjata dhe përjetoni emocione me muzikën e juaj të preferuar. Këto kufje...

Hama "Basic4Music" Stereo Kufje me goma silikoni, bardhë, 135616

Hama "Basic4Music" Stereo Kufje me goma silikoni, bardhë, 135616

6,90 €

Nëse dëshironi ta shijoni muziken pa ndonjë ndërhyrje nga zhurma e jashtme,atëher "Basic4Music" është zgjidhja e duhur për ju.Përshtatje e përsosur e dëgjueseve me goma silikoni në tre madhësi te ndryshme (S,M,L) Specifikat Materiali:Plastik Ngjyra:Zezë Diametri i dëgjueses:10mm Gjatësija e kablles:1.2m Modeli:Stereo Frekuenca: 20 Hz - 20 kHz Adapteri: 3.5mm 3 palë goma silik...

Hama "Basic" Kufje me mikrofon, goma silikoni, zezë, 137435

Hama "Basic" Kufje me mikrofon, goma silikoni, zezë, 137435

7,90 €

Kufje elegante dhe moderne me ngjyrë të zezë,falë mikrofonit të integruar ju lehtë mund të kaloni midis muzikës dhe thirrjeve telefonike,kështu që ju nuk do të humbni më një telefonatë kur dëgjoni muzikë. Telekomanda e integruar ju lejon të merrni dhe mbaroni thirrjet Kontrolloni muzikën tuaj: Play/Pause Përshtatja e përsosur zvogëlon zhurmën e padëshiruar të jashtme,...

Hama "Basic" Kufje me mikrofon, goma silikoni,bardhë, 137436

Hama "Basic" Kufje me mikrofon, goma silikoni,bardhë, 137436

7,90 €

Kufje elegante dhe moderne me ngjyrë të bardhë,falë mikrofonit të integruar ju lehtë mund të kaloni midis muzikës dhe thirrjeve telefonike,kështu që ju nuk do të humbni më një telefonatë kur dëgjoni muzikë. Telekomanda e integruar ju lejon të merrni dhe mbaroni thirrjet Kontrolloni muzikën tuaj: Play/Pause Përshtatja e përsosur zvogëlon zhurmën e padëshiruar të jashtme...

Hama "Action"  Stereo Kufje, Hiri/Gjelbër, 177020

Hama "Action" Stereo Kufje, Hiri/Gjelbër, 177020

8,90 €

Pavarësisht ku jeni në pyll, qytet apo në punë me këto kufje sportive ju mund të trajtoni çdo aktivitet Këto kufje dhe materialet e tyre rezistente ndaj djersës ju mund të punoni në mënyrë perfekte ndërsa dëgjoni muzikën tuaj të preferuar Dizajni i veçantë i kufjeve siguron një përshtatje të sigurt në vesh Falë mikrofonit të integruar...

Hama "Connect" Bluetooth® Kufje, Micro,Zezë, 184020

Hama "Connect" Bluetooth® Kufje, Micro,Zezë, 184020

26,90 €

Pavarësisht nëse bëhet fjalë për stërvitje me peshë, stërvitje në maratonë ose joga,kufjet "Connect" janë një shoqërues i besueshëm, madje edhe gjatë sportit intensiv.  Nëse kufjet nuk janë duke u përdorur, ato thjesht mund të bashkohen falë magnetëve të integruar Lejon lidhjen e njëkohshme të kufjeve me dy smartphone Falë mikrofonit t&eum...

Hama “Basic4Music” Kufje, Kabllo extra të gjatë (2 m), Zezë, 135618

Hama “Basic4Music” Kufje, Kabllo extra të gjatë (2 m), Zezë, 135618

13,90 €

Kufjet me kabllo të njëanshme për përvojën e fundit muzikore me më shumë liri të lëvizjes Kufjet rrethore të mbyllura bllokojnë zhurmën shqetësuese dhe mbajnë muzikën brenda Kufjet janë të pajisura me një kokë lëvizëse e cila përshtatet me formën e kokës tuaj Përfshinë një adapter me ngjyrë ari për lidhjen e kufjev...

Hama “Basic4TV” TV Kufje, Kabllo extra te gjatë(6m) ,Zezë, 135619

Hama “Basic4TV” TV Kufje, Kabllo extra te gjatë(6m) ,Zezë, 135619

14,90 €

Kabllo ekstra i gjatë (6 m), i krijuar posaçërisht për t'u lidhur me TV ose sisteme HiFi Kufjet rrethore të mbyllura bllokojnë zhurmën shqetësuese dhe mbajnë muzikën brenda Kufjet janë të pajisura me një kokë lëvizëse e cila përshtatet me formën e kokës tuaj Përfshinë një adapter me ngjyrë ari për lidhjen e kufjeve në një sistem...

Hama Bluetooth® "Calypso"Kufje, mikrofon, bass booster,Zezë, 184023

Hama Bluetooth® "Calypso"Kufje, mikrofon, bass booster,Zezë, 184023

35,00 €

Dizajn i mbyllur që mbulon plotësisht veshët për të mbrojtur zhurmën e jashtme Përshtatja e përsosur zvogëlon zhurmën e padëshiruar të jashtme, në mënyrë që të shijoni muzikën tuaj pa u shqetësuar Kufjet janë të pajisura me një kokë lëvizëse e cila përshtatet me formën e kokës tuaj Njoftim kur niveli i baterisë është i...

Hama Bluetooth® "Calypso" Kufje,mikrofon, bass booster,Kuqe, 184060

Hama Bluetooth® "Calypso" Kufje,mikrofon, bass booster,Kuqe, 184060

35,00 €

Dizajn i mbyllur që mbulon plotësisht veshët për të mbrojtur zhurmën e jashtme Përshtatja e përsosur zvogëlon zhurmën e padëshiruar të jashtme, në mënyrë që të shijoni muzikën tuaj pa u shqetësuar Kufjet janë të pajisura me një kokë lëvizëse e cila përshtatet me formën e kokës tuaj Njoftim kur niveli i baterisë është i...

Hama Bluetooth® "Calypso" Kufje,mikrofon, bass booster,Bardhë, 184062

Hama Bluetooth® "Calypso" Kufje,mikrofon, bass booster,Bardhë, 184062

35,00 €

Dizajn i mbyllur që mbulon plotësisht veshët për të mbrojtur zhurmën e jashtme Përshtatja e përsosur zvogëlon zhurmën e padëshiruar të jashtme, në mënyrë që të shijoni muzikën tuaj pa u shqetësuar Kufjet janë të pajisura me një kokë lëvizëse e cila përshtatet me formën e kokës tuaj Njoftim kur niveli i baterisë është i...

Hama “Blink’n Kids” Kufje për fëmijë,teknologji kufizuese e zërit,LED ndriques,Kaltër, 135663

Hama “Blink’n Kids” Kufje për fëmijë,teknologji kufizuese e zërit,LED ndriques,Kaltër, 135663

29,90 €

Palosen dhe bëjnë të mundur kursimin e hapësirës Veshët e ndjeshme të fëmijëve mbrohen nga një kufizim i presionit të zërit në maksimum 85 dB LED për efekte të lehta të dritës Ideale për fëmijë Specifikat Materiali: Plastik Gjatësija e kabllos: 1.2m Diametri i dëgjueses: 30mm Ngjyra: Kaltër Modeli:Stereo Frekuenca e kufjeve: 20 Hz - 20 kH...

Hama “Blink’n Kids” Kufje për fëmijë,teknologji kufizuese e zërit,LED ndriques,Rozë, 135664

Hama “Blink’n Kids” Kufje për fëmijë,teknologji kufizuese e zërit,LED ndriques,Rozë, 135664

29,90 €

Palosen dhe bëjnë të mundur kursimin e hapësirës Veshët e ndjeshme të fëmijëve mbrohen nga një kufizim i presionit të zërit në maksimum 85 dB LED për efekte të lehta të dritës Ideale për fëmijë Specifikat Materiali: Plastik Gjatësija e kabllos: 1.2m Diametri i dëgjueses: 30mm Ngjyra: Rozë Modeli:Stereo Frekuenca e kufjeve: 20 Hz - 20 kHz...

Hama CD Laser Lens,Pastrues, 11434

Hama CD Laser Lens,Pastrues, 11434

6,90 €

Projektuar për pastrim të butë në një CD player Përmirëson cilësinë e punës së CD Player  

Hama LCD Pastrues 200 ml,me leckë, 49645

Hama LCD Pastrues 200 ml,me leckë, 49645

7,40 €

Veçanërisht i përshtatshëm për pastrimin e sipërfaqeve të ndjeshme të ekraneve të holla Gjithashtu i përshtatshëm për sipërfaqe të tjera si PDA, skanera, fotokopjues Heq pluhurin, papastërtinë dhe yndyrat Pastrimi i rregullt rrit jetëgjatësinë e pajisjes tuaj Vjen me një leckë mikrofibër, (80% poliester, 20% poliamide), 20 x 20 cm

Hama Gaz Pastrues,400ml, 49877

Hama Gaz Pastrues,400ml, 49877

6,90 €

Sprej për pastrimin e vendit të punës në zyrë dhe në shtëpi,me tuba për vende me vështirësi  Para pastrimit, sigurohuni që të kontrolloni dhe ndiqni udhëzimet e prodhuesit të pajisjes. Para pastrimit, sigurohuni që pajisja juaj të jetë fikur dhe të jetë ftohur Mos e tund. Përdorni pastruesin vetëm drejt.

HAMA ROC1205 Universal Telekomandë për kondicioner, 131838

HAMA ROC1205 Universal Telekomandë për kondicioner, 131838

12,90 €

Për kontrollim të kondicionerëve I projektuar për të gjitha markat dhe pajisjet e zakonshme LCD për shfaqjen e të dhënave të ndryshme: Mënyrën e funksionimit Caktimin e temperaturës Fuqin e fluturave Drejtimin e ajrit Kohës etj.    

Hama USB 3.0 Kabllo,printer,skaner etj. 1.80 m, 54501

Hama USB 3.0 Kabllo,printer,skaner etj. 1.80 m, 54501

7,00 €

Për lidhjen e një PC / Llaptop me një pajisje,printer, skaner,etj. Përçuesi i brendshëm është prej bakri i cili siguron vetitë më të mira të transmetimit Mbrojtje shtesë për zvogëlimin e mirë të ndërhyrjes elektromagnetike Specifikat Lidhësit: USB 3.0 A, USB 3.0 B Ngjyra:Zezë Gjatësija e kablles: 1.8m Max. Shkalla e transferimit të të dhënave 51...

Hama USB 3.0 Kabllo vazhdues, 1.80 m, 54505

Hama USB 3.0 Kabllo vazhdues, 1.80 m, 54505

7,50 €

Përdoret për vazhdimin e kabllos USB 3.0 ose një pajisje USB 3.0 me një kabllo të integruar (p.sh. një mouse, tastierë, kamerë, kufje, altoparlant, MP3 player, etj. Përçuesi i brendshëm është prej bakri i cili siguron vetitë më të mira të transmetimit Mbrojtje shtesë për zvogëlimin e mirë të ndërhyrjes elektromagnetike Specifikat Ngjyra:Zezë Gjatë...

Hama USB 2.0 Kabllo,printer,skaner etj., 1.80 m, 29099

Hama USB 2.0 Kabllo,printer,skaner etj., 1.80 m, 29099

2,40 €

Për lidhjen e një PC / Llaptop me një pajisje,printer, skaner,etj. I përshtatshëm dhe i testuar për USB 2.0,kompatibil me USB 1.1 Specifikat Ngjyra:Hiri Gjatësija e kablles: 1.8m Max. Shkalla e transferimit të të dhënave 480 MBit / s Konektorët: USB-A , USB-B

Hama USB 2.0 Kabllo,printer,skaner etj.  3 m, 29100

Hama USB 2.0 Kabllo,printer,skaner etj. 3 m, 29100

3,20 €

Për lidhjen e një PC / Llaptop me një pajisje,printer, skaner,etj. I përshtatshëm dhe i testuar për USB 2.0,kompatibil me USB 1.1 Specifikat Ngjyra:Hiri Gjatësija e kabllo: 3m Max. Shkalla e transferimit të të dhënave 480 MBit / s Konektorët: USB-A , USB-B

Hama Scart Kabllo, 1.5m, Zezë, 11951

Hama Scart Kabllo, 1.5m, Zezë, 11951

3,20 €

Kabllo Scart për lidhjen e paisjeve, p.sh. DVD player me TV etj. Specifikat Ngjyra:Zezë Gjatësija:1.5m Lidhësit: 2 x Scart

Hama Mini USB 2.0 Kabllo, mbrojtje të dyfisht, 1.80m,transparent, 41533

Hama Mini USB 2.0 Kabllo, mbrojtje të dyfisht, 1.80m,transparent, 41533

5,40 €

Për lidhjen e një kompjuteri me një pajisje (p.sh. në një MP3, një aparat fotografik dixhital,HDD të jashtëm / lexues kartash) I përshtatshëm dhe i testuar për USB 2.0, kompatibil me USB 1.1 Transferim i të dhënave me shpejtësi të lartë deri në 480 Mbps Konektor ngjyrë ari, me rezistencë të ulët kontakti për transmetimin e sigurt të sinjalit Mbrojtje e dyfisht&...

Hama Adapter Video,S-VHS / RCA - Scart, 42357

Hama Adapter Video,S-VHS / RCA - Scart, 42357

4,00 €

Për transmetimin e të dhënave në mënyrë reciproke në të dy drejtimet, nga kamerat, regjistruesit e videos, etj me RCA / S-video te pajisjet me Scart Mundësia e lidhjes universale për shkak të ndërprerësit IN / OUT Specifikat Ngjyra:Zezë Adapteri:Scart,RCA (femër)

Hama Universal 8në1 Telekomand,zezë, 12307

Hama Universal 8në1 Telekomand,zezë, 12307

10,90 €

  Zëvendësim ideal për telekomand të dëmtuar ose të humbur ose për t'u kujdesur për telekomandat origjinale 2 butona speciale për kontrollin e një TV të mençur Futja manuale e kodit për programim të drejtpërdrejtë dhe të shpejtë me anë të listës së kodeve Kërkimi automatik i kodit për programim të rehatshëm përmes funksionit të k&eum...

Hama Video Kabllo 3.5 mm jack 4-pin. - 3 RCA, 1.5 m, 43119

Hama Video Kabllo 3.5 mm jack 4-pin. - 3 RCA, 1.5 m, 43119

6,90 €

Megjithëse transmetimi i të dhënave wireless ka qenë në rritje kohët e fundit, për disa ndërlidhje është duke u bërë gjithnjë e më e dobishme të përdorni kabllot konvencionale, shpesh edhe kabllot analoge të vjetëruara. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë produkte Hama që përfshijnë një gamë të gjerë të llojeve të kabllove lidhëse dhe zgjeruese....

Hama Kabllo Audio/Video Stereo 3 RCA  - 3 RCA, 2 m, 43134

Hama Kabllo Audio/Video Stereo 3 RCA - 3 RCA, 2 m, 43134

5,50 €

Kjo kabllo praktike shumë elastike përdoret për të lidhur dy pajisje audio/video.Dy anët e kabllos janë të pajisura me 3 lidhje RCA. Ajo është e përshtatshme për lidhjen e shumë paisjeve dhe ideale për zgjatjen e kabllove me lidhëse RCA Specifikat Ngjyra:Zezë Gjatësija: 2m Lidhësit: 2 X RCA (mashkull)    

Hama video Kabllo scart -3 Cinch (video / stereo), 1.5 m, 43178

Hama video Kabllo scart -3 Cinch (video / stereo), 1.5 m, 43178

6,90 €

Në qoftë se keni një paisje analoge në ditët e sotme atëher kjo kabllo ju mundëson lidhjen e paisjeve që kan Scart me daljet Cinch Specifikat Ngjyra:Zezë Gjatësija:1.5m Lidhësit: Scart (21pin),Cinch

Hama audio Kabllo vazhdues, 3.5 mm adapter , stereo, 2.5 m, 43300

Hama audio Kabllo vazhdues, 3.5 mm adapter , stereo, 2.5 m, 43300

4,90 €

Kabllo vazhduese e përshtatëshme për transmetimin e sinjalit audio stereo me adapter 3.5mm M,kurse në anën tjetër 3.5mm F Specifikat: Adapter:3.5mm (mashkull),3.5mm (femër) Ngjyra:Zezë Gjatësija:2.5m Lloji i kabllos: Vazhdues

Hama audio Kabllo vazhdues, 3.5 mm adapter, stereo, 5 m, 43302

Hama audio Kabllo vazhdues, 3.5 mm adapter, stereo, 5 m, 43302

5,90 €

Kabllo vazhduese e përshtatëshme për transmetimin e sinjalit audio stereo me adapter 3.5mm M,kurse në anën tjetër 3.5mm F Specifikat: Adapteri:3.5mm (mashkull),3.5mm (femër) Ngjyra:Zezë Gjatësija:5m Lloji i kabllos: Vazhdues

Hama Audio Kabllo 2 RCA - 2 RCA, 1.5 m, 43316

Hama Audio Kabllo 2 RCA - 2 RCA, 1.5 m, 43316

3,50 €

Kabllo për të lidhur,CD player,MD player,MP3 player,DVD player,televizion etj. me amplifikatorë(përforcues) Në të dy anët ka lidhëse RCA (Cinch) Specifikat Lidhësit: RCA,2 X 2RCA,Audio Stereo Gjatësija:1.5m Ngjyra:Zezë

Hama Audio Kabllo 2 RCA - 2 RCA, 2.5 m, 43319

Hama Audio Kabllo 2 RCA - 2 RCA, 2.5 m, 43319

4,00 €

Kabllo për të lidhur,CD player,MD player,MP3 player,DVD player,televizion etj. me amplifikatorë(përforcues) Në të dy anët ka lidhëse RCA (Cinch) Specifikat Lidhësit: RCA,2 X 2RCA,Audio Stereo Gjatësija:2.5m Ngjyra:Zezë

Hama Audio Kabllo 2 RCA - 2 RCA, 5 m, 43329

Hama Audio Kabllo 2 RCA - 2 RCA, 5 m, 43329

4,50 €

Kabllo për të lidhur,CD player,MD player,MP3 player,DVD player,televizion etj. me amplifikatorë(përforcues) Në të dy anët ka lidhëse RCA (Cinch) Specifikat Lidhësit: RCA,2 X 2RCA,Audio Stereo Gjatësija:5m Ngjyra:Zezë

Hama Jack Adapter, 4-pin 3.5 mm adpater - 2x 3.5 mm adapter, 54573

Hama Jack Adapter, 4-pin 3.5 mm adpater - 2x 3.5 mm adapter, 54573

4,90 €

Për lidhjen e PC kufjeve në një tablet,laptop,smartphone etj. Specifikat Ngjyra:Zezë,Roze,Jeshile Adapteri:3.5mm, 2X 3.5mm bashkues Gjatësija:10cm Kualiteti: Kualitet i lartë

Hama AUX Kabllo, 2 X 3.5 mm adapter, stereo, 1.5 m, 43330

Hama AUX Kabllo, 2 X 3.5 mm adapter, stereo, 1.5 m, 43330

4,90 €

 Kabllo për lidhjen e dy pajisjeve stereo 3.5 mm adapter,elastike dhe e lehtë për të manovruar Ideale për të lidhur telefonin tuaj smart me sisteme zërimi ne makinë,shtëpi etj. Specifikat Ngjyra: Zezë Gjatësija: 1.5m Adapteri: 3.5 mm

Hama AUX  Kabllo, 2 X 3.5 mm adapter, stereo, 1.5 m, 122308

Hama AUX Kabllo, 2 X 3.5 mm adapter, stereo, 1.5 m, 122308

4,00 €

 Kabllo për transmetimin e sinjalit audio analog analog (P.sh: MP3 player ne përforcues )  Ideale për të lidhur telefonin tuaj smart me sisteme zërimi në makinë,shtëpi etj. Specifikat Ngjyra: Zezë Gjatësija: 1.5m Adapteri: 3.5 mm  

Hama Audio Kabllo 2 RCA  - 3.5 mm Stereo adapter ,2 m, 43333

Hama Audio Kabllo 2 RCA - 3.5 mm Stereo adapter ,2 m, 43333

3,50 €

 Kabllo për lidhjen e paisjeve me adapter 3.5mm në përforcues 2RCA (P.sh MP3 player ne përforcues) Specifikat Ngjyra: Zezë Gjatësija: 2m Adapteri: 3.5 mm, 2RCA

Hama IEC Power Supply Kabllo, 1.50m, 29934

Hama IEC Power Supply Kabllo, 1.50m, 29934

6,90 €

Kabllo për lidhjen e PC apo monitorit në rrymë me tension 220/230 V Ka certifikimin VDE, rryma maksimale 10A, dhe gjatësi 1.5 metra Specifikat Gjatësija: 1.5m Ngjyra:Zezë Lidhësit: 3-pin, prizë kontakti për tokëzimin Lloji i kabllos: Furnizues të energjisë elektrike