info@metron-ks.com   +383 49 258 248

Trotinet,CityBlitz Speed CB008, e zezë

149,00 €

CB008

Kategoritë: Skuter Elektrik   

Shpërndaje:

Me CityBlitz Speed CB008 ju mund të shkoni në qytet, në shkollë ose në punë. Me skuterin CityBlitz, ngasja me stil është e garantuar. Falë mekanizmit inteligjent të palosjes, ju mund të merrni skuterin kudo.Me lartësi të rregullueshme dhe frena kundër rrëshqitjes garantojnë sigurinë e nevojshme. Kështu që ju mund të përqendroheni plotësisht në stilin tuaj të trotinetit!

Specifikat

Brand:CityBlitz (Germany)

Lloji i produktit: Trotinet
Max. Kapaciteti i ngarkesës: 100 kg
I palosshëm
Materiali: Polikarbonat, Alumin
Ngjyra: E zezë
Dimensionet e paketimit:353 mm / 112 mm / 783 mm


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).