[email protected]   +383 49 513 200

Tastierë Mekanike White Shark GK-1622 SAMURAI

38,50 €

GK 1622 SAMURAI

Kategoritë: Tastierë   

Shpërndaje:

104 butona mekanikë të ndjeshëm + 12 funksione multimediale (FN + F1 deri F12).

Dritë prapa LED me ngjyrë të kuqe, kaltërt dhe vjollcë me tre mënyra (on / off, Ngjyra e vetme dhe ngjyra të lëvizëshme).

Ndërtimi me cilësi të lartë dhe dizajn rezistent ndaj derdhjes siguron seanca të gjata lojrash pa asnjë problem

Specifikat

Dimensionet (mm): 433 x 129 x 27

Ngjyra: Zezë

Materiali: Plastikë,Metal

Dritë: E kuqe, kaltërt dhe vjollcë

Interface: USB 2.0

Gjatësia e kabllos:1.5m

Pesha: 990g


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).