info@metron-ks.com   +383 49 513 200

Tablet Noa M702, 1GB RAM,7'', i hirtë

79,00 €

M702

Kategoritë: Tablet   

Shpërndaje:

Tableti NOA M702 vjen me diagonale të ekranit 7" dhe me rezolucion 600x1024 piksela dhe plotësohet me 1GB memorie operuese, 8GB memorie të brendshme dhe bateri 2800mAh Lithiuim. Ky tablet vjen me dy kamera të integruara, të pasme me rezolucion 2Mp dhe përpara me 2Mp. Tableti mbështet Wifi. Ka procesorin RK3126C Quad Core 1.2GHz.

Specifikat

Procesori: RK3126C Quad Core 1.2 GHz

Ekrani: 7″ IPS screen 1024×600 px

1GB RAM

Memorie: 16GB (max 128GB TF)

Bateria: 2800 mAh lithium

Android 8.1 GO

Kamera: para 0.3MP / prapa 2MP

G-sensor, GPS

Bluetooth

Dimensionet: 181*122*11.3 mm

 


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).