info@metron-ks.com   +383 49 258 248

Skuter Elektrik, CITY BLITZ SLIMLINE CB049 E-Scooter 6.5''inch, 5.5'' inch, e zezë

269,00 €

CB049

Kategoritë: Skutera Elektrik   

Shpërndaje:

CITY BLITZ SLIMLINE CB049 E-Scooter është i  qëndrueshëm dhe i lehtë i bërë nga alumini. Me një gomë përpara 6.5'' dhe me një gomë të pasme 5.5 inç sigurojnë që të arrini destinacionin tuaj me lehtësi

Veçanërisht i rëndësishëm është aftësia maksimale e ngarkesës prej 100 kg, me të cilën e-skuteri mund t'i rezistojë një ngarkese mjaft të lartë në krahasim me të tjerët në llojin e tij.Falë vetë-shkarkimit të ulët të baterisë litium,zgjat një kohë veçanërisht të gjatë. Ju gjithashtu mund të prisni kënaqësi në shumë orë ngasje, sepse kjo bateri ka një kapacitet shumë të lartë prej 4000 mAh.Nëse bateria është bosh, duhet të planifikoni rreth 2 orë derisa të ngarkohet përsëri.Fuqia maksimale është 250 vat, me të cilat motori furnizohet me energji. Bateria gjithashtu bën përshtypje me konsumin e saj shumë të ulët të energjisë gjatë funksionimit

Një ekran praktik është ngjitur në e-scooter, i cili ju informon për statusin e baterisë. Kjo do të thotë që ju gjithmonë e dini kur është koha për të ngarkuar baterinë tuaj të rradhës.E-skuteri arrin një shpejtësi maksimale deri në 24 km / orë dhe ju tregon ritmin tuaj aktual në një shpejtësi.
Për të gjithë ata që duan të jenë jashtë në errësirë E-skuteri ka ndriçim që gjithashtu ndriçon rrugën tuaj gjatë natës

Për mbrojtjen tuaj personale, rekomandohet që gjithmonë të vishni një helmetë gjatë ngasjes. Kjo është mënyra e vetme që koka juaj mbrohet në mënyrë të duhur në rast të një aksidenti.
Ju nuk keni nevojë për sigurim ose patentë shofer për e-skuter, pasi E-skuteri nuk është në përputhje me rregulloret e qarkullimit rrugor.

Specifikat

Brand:CityBlitz (Germany)

Lloji i produktit :E-skuter
Max. Distanca: 12 km
Fuqia:250 vat
Max. shpejtësia: 24 km / orë
Viti modeli: 2019
Madhësia e rrotës përpara (inç): 6,5 inç
Madhësia e rrotës pasme (inç): 5,5 inç
Max. Kapaciteti i ngarkesës: 100 kg
Shpejtësimatës:Po
Mënyra e funksionimit: Me bateri
Lloji i baterisë: Li-ion
Kapaciteti i baterisë:4000 mAh
Koha e ngarkimit sipas prodhuesit: 2 orë
Treguesi i gjendjes së baterisë: Po
Ndriçim: Po
Numri i rrotave: 2
Kembë: Po
Kërkohet helmeta e rekomanduar
Rekomandimi i moshës sipas prodhuesit Mosha minimale: 12 vjet (fëmijët nën 14 vjeç duhet të mbikëqyren nga një i rritur gjatë përdorimit të produktit)
Meteriali:Alumin
Ngjyra:Zezë
Lartësia: 420 mm
Gjerësia: 810 mm
Pesha 7.4 kg
Dimensionet e paketimit (WxHxD) (cm) 23 x 89,2 x 40.3


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).