info@metron-ks.com   +383 49 513 200

Skuter Elektrik, CITY BLITZ BIKE SCOOTER CB020, e zezë

539,99 €

CB020

Kategoritë: Skuter Elektrik   

Shpërndaje:

SCOOTER BIKE me goma 12 inç ju siguron një shpejtësi më të lartë prej 24 km / orë.

Me një kohë ngarkimi prej vetëm 2-3 orësh dhe një motor 250 vat, ju mund të vozisni deri në 15 km me BIKE-SCOOTER. Falë gomave pneumatike, ajo shtrihet jashtëzakonisht mirë në rrugë. BIKE SCOOTER është natyrisht i palosshëm, gjë që e bën atë të përsosur për udhëtime. Korniza e aluminit gjithashtu e bën BIKE-SCOOTER jashtëzakonisht të lehtë me vetëm 13 kg. E-skuteri është i pajisur me frena disku (para dhe pas), dritat e përparme dhe të pasme, shalën e rregullueshme,dhe një ekran dixhital.

Specifikat

Brand:CityBlitz (Germany)

Lloji i produktit: E-skuter
Shpejtësia max.: 24 km / orë
Fuqia: 250 vat
Madhësia e rrotës (inç): 12 inç
Pesha totale e lejuar (kg): 150 kg
Materiali: Alumin
Display Ekran: Po
Treguesi i gjendjes së baterisë: Po
Goma Pneumatike
Këmbë: Po
Lidhje USB: Po
Max.Distanca përafërsisht: 20 km
Lloji i baterisë: Lithium-ion
Koha e ngarkimit sipas prodhuesit: 2 orë
Kërkohet helmeta:E rekomanduar
Ngjyra:E zezë
Pesha :13 kg
Viti modeli: 2018
Dimensionet e paketimit :670 mm / 290 mm / 1030 mm
Numri i artikullit të prodhuesit CB020


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).