[email protected]   +383 49 513 200

Orë e mençur Samsung Galaxy Watch Active, e gjelbër, SM-R500NZGASEE

239,90 €

SM-R500NZGASEE

Kategoritë: Orë Smart   

Shpërndaje:

Njihuni me gjeneratën e re të Galaxy Watch Active. Të gjitha orët e fitnesit regjistrojnë të dhëna. Watch Active është e veçantë – është një orë fitnesi që në mënyrë aktive ju jep këshilla, në mënyrë që të jeni një hap përpara. Qëndroni në formë pa u dashur që gjithnjë të paraqiteni të tillë. Galaxy Watch Active paraqet një dizajn të padallueshëm, me peshë të lehtë, kështu që mund të kaloni shpejt dhe me rehat drejt vijës së finishit. Gjithashtu paraqet një shumëllojshmëri të rripave elegantë që janë të përshtatshëm për më të shumtën e rasteve.

Galaxy Watch Active jepet me një monitor të përfshirë të rrahjeve të zemrës që do të dërgojë njoftime të menjëhershme kur zbulohet një nivel jonormal i rrahjeve të zemrës. Ai gjithashtu mund të zbulojë nivelet e stresit dhe mund të kryeni një Seancë të Frymëmarrjes që t’ju rikthejë ekuilibrin. Kontrolloni ndryshimin e stresit përpara dhe pas frymëmarrjes.

E integruar me aplikacionin Samsung Health, Galaxy Watch Active është guru juaj personal i shëndetit. Shihni përmbledhjen e shëndetit tuaj në një çast në një ekran të vetëm dhe përdorni dhjetëra mjete që ju lejojnë të menaxhoni jo vetëm stërvitjen tuaj, por gjithashtu mirëqenien tuaj.

Personalizuar për leverdinë tuaj. Me Një UI, Galaxy Watch Active në mënyrë aktive minimizon rrëmujën dhe përkundrazi përqendrohet rreptësisht në atë që ju dëshironi të shihni. Tani mund të kontrolloni në çast atë që ju nevojitet, kurdo që ju nevojitet.

  • Infra
  • Vetëm Bluetooth
 • Lidhja
  • ANT+: Jo
  • Teknologjia e vendndodhjes: GPS, Glonass, Beidou, Galileo
  • Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4GHz
  • NFC: Po
  • Versioni Bluetooth: Bluetooth v4.2
  • Profilet Bluetooth: A2DP, AVRCP, HID
 • OS: Tizen
 • Ekrani
  • Teknologjia (Ekrani kryesor): Super AMOLED
  • Madhësia (Ekrani kryesor): 1.1" (28.1mm)
  • Rezolucioni (Ekrani kryesor): 360 x 360 pikselë
  • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor): 16M
 • Procesori
  • Shpejtësia e CPU: 1.15 GHz
  • Lloji i CPU: Dual-Core
 • Memorja
  • Madhësia e RAM (GB): 0.75
  • Madhësia e ROM (GB): 4
  • Memoria e disponueshme (GB): *1.5
  • Mbështetja për memorien e jashtme N/A
 • Sensorët: Matës shpejtësie, Barometer, Sensor Gyro, Sensor HR, Sensor drite
 • Specifikimi fizik
  • Përmasat (LxHxW): 39.5 x 39.5 x 10.5mm
  • Pesha (g): 25
 • Bateri
  • Kapaciteti standard i baterisë: 230mAh
  • E çmontueshme: Jo
  • Koha tipik e përdorimit (Orët): Mbi 45 orë
  • Koha e ulët e përdorimit (orët): Deri në 90 orë
  • Local Storage Music Playback Time: Deri në 8 orë
  • Koha e stërvitjes brenda: Deri në 45 orë
  • Koha e stërvitjes në natyrë me GPS: Deri në 15 orë
 • Audio dhe video
  • Formati i audios: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB
 • Shërbimet dhe aplikacionet
  • Lloji i njoftimit: Me dridhje

Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).