[email protected]   +383 49 513 200

Orë e mençur Samsung Galaxy Watch 3, 41 mm BT, Mistik Bronz, SM-R850NZDAEUF

389,00 €

SM-R850NZDAEUF

Kategoritë: Orë Smart   

Shpërndaje:

Galaxy Watch3 kombinon teknologji të fuqishme me një dizajn premium, të personalizueshëm, në mënyrë që të menaxhoni bukur ditën nga dore.

Vëzhgoni shëndetin me një monitorim të përparuar të shëndetit 

Lëreni telefonin tuaj në shtëpi. Galaxy Watch3 ju jep lirinë për të thirrur, dërguar mesazhe, transmetuar muzikë dhe për të marrë njoftime përmes lidhjes LTE.

Bateria afatgjatë e Galaxy Watch3 mund të funksionojë për më shumë se një ditë me një karikim të vetëm. Dhe nëse keni nevojë për një karikim të papritur, thjesht vendoseni në pjesën e pasme të një telefoni të përputhshëm Galaxy⁸ me Wireless PowerShare për një rimbushje të shpejtë.

Kaloni kohën tuaj duke lëvizur ndërsa Galaxy Watch3 ndjek automatikisht shtatë aktivitete të njohura.Gjurmimi automatik i stërvitjes, ju filloni të lëvizni ne fillojmë të gjurmojmë.

Trainim i avancuar
Njohuri më të mira për të arritur qëllimet tuaja të fitnesit.

Gjurmuesi automatik i gjumit i Galaxy Watch 3 ofron njohuri se si të bëni një gjumë më të mirë gjatë natës. Ai gjithashtu monitoron nivelin e stresit tuaj dhe ju ndihmon të rifilloni udhëzimet për frymëmarrjen.

Funksionaliteti i integruar i zërit Bixby⁹ mund të lexojë tekstet tuaja, të bëjë një telefonatë ose të fillojë trajnime komanduese dhe lëvizëse. Samsung Pay ju lejon të dilni nga shtëpia pa një portofol. Dhe një platformë sigurie shumë-shtresore e shkallës së mbrojtjes i mban të gjitha të dhënat tuaja të sigurta.

Flisni me tekst, telefononi dhe transmetoni.
Menaxhoni shtëpinë tuaj inteligjente nga ora juaj.

Samsung Pay
Paguaj përmes orës.

Specifikat

 • Rrjeti/bartësi
  • Infra
  • Bluetooth, Wi-Fi
 • Lidhja
  • ANT+ :Jo
  • Teknologjia e vendndodhjes : GPS,Glonass,Beidou,Galileo
  • Wi-Fi :802.11 b/g/n 2.4GHz
  • NFC :Po
  • Versioni Bluetooth :Bluetooth v5.0
  • Profilet Bluetooth :A2DP,AVRCP,HFP,HSP
 • OSTizen
 • Ekrani
  • Teknologjia (Ekrani kryesor)Super AMOLED
  • Madhësia (Ekrani kryesor)1.2" (30.2mm)
  • Rezolucioni (Ekrani kryesor)360 x 360
  • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor)16M
 • Procesori
  • Shpejtësia e CPU :1.15GHz
  • Lloji i CPU :Dual-Core
 • Memorja
  • Madhësia e RAM 1(GB)
  • Madhësia e ROM 1(GB)
  • Memoria e disponueshme 4.3(GB)
  • Mbështetje për memorie të jashtme :N/A
 • Sensorët: Matës shpejtesie, Barometër, Sensori Gyro, Sensori i Dritës, Sensori optik i rrahjeve të zemrës
 • Specifikimi fizik
  • Përmasat (LxGjxTh)42.5 x 41.0 x 11.3 mm
  • Pesha :48.2 g
 • Bateri
  • Kapaciteti i baterisë 247 (mAh, tipik)
  • E çmontueshme: Jo
  • Koha tipik e përdorimit Mbi 43 orë
  • Koha e ulët e përdorimit Deri në 120 orë
 • Audio dhe video
  • Formati i luajtjes së audios : MP3,M4A,3GA,AAC,OGG,OGA,WAV,WMA,AMR,AWB

Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).