[email protected]   +383 49 513 200

Orë e mençur Samsung Galaxy Watch Active 2, 44 mm, Aqua, e zezë, SM-R820NZKASEE

309,00 €

SM-R820NZKASEE

Kategoritë: Orë Smart   

Shpërndaje:

Zmadhoni në maksimum hapësirën e ekranit tuaj me një pamje të pandërprerë në një trup të hollë të pajisur me një kornizë të prekjes për komandim të shpejtë. Galaxy Watch Active 2 paraqet një ekran të zmadhuar me një ekran të thjeshtë të zi dhe një kornizë që pothuajse nuk është aty për më shumë hapësirë që të merrni informacionin që ju nevojitet.

Galaxy Watch Active 2 regjistron lëvizjet tuaja, kështu që thjesht mund ta vendosni atë në dorë dhe të filloni ushtrimet. Me notin të shtuar tek regjistrimi automatik, tani merrni shtatë ushtrime, ndërsa regjistrimi manual funksionon për të gjitha veprimtaritë për duzina që mund t’i regjistroni. Funksioni i trajnerit të vrapimit ju jep këshilla që mund t’i ndiqni në çast

Monitorimi i shëndetit tuaj është në qendër të Galaxy Watch Active 2 me plot tetë fotodioda në pjesën e pasme të një dizajni të ri të lakuar që merr formën e kyçit të dorës tuaj. Monitorimi i shëndetit monitoron rrahjet e zemrës tuaj dhe ju dërgon një alarm kur shkon mbi ose nën nivelet normale.

Specifikat

  • Infra
  • Wi-Fi, Bluetooth
 • Lidhja
  • ANT+: Jo
  • Teknologjia e vendndodhjes: GPS,Glonass,Beidou,Galileo
  • Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4GHz
  • NFC: Po
  • Versioni Bluetooth: Bluetooth v5.0
  • Profilet Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP, HSP
 • OS: Tizen
 • Ekrani
  • Teknologjia (Ekrani kryesor): Super AMOLED
  • Madhësia (Ekrani kryesor): 1.4" (34.5mm)
  • Rezolucioni (Ekrani kryesor): 360 x 360 pikselë
  • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor): 16M
 • Procesori
  • Shpejtësia e CPU: 1.15GHz
  • Lloji i CPU: Dual-Core
 • Memorja
  • Madhësia e RAM (GB): 0.75
  • Madhësia e ROM (GB): 4
  • Memoria e disponueshme (GB): *1.4
  • Mbështetja për memorien e jashtme: N/A
 • Sensorët: Matës shpejtësie, Barometër, Sensor i xhiroskopit, Sensor i HR, Sensor i dritës
 • Specifikimi fizik
  • Përmasat (LxGjxTh): 44.0 x 44.0 x 10.9 mm
  • Pesha (g): 42
 • Bateri
  • E çmontueshme: Jo
  • Koha tipik e përdorimit (Orët): Mbi 60 Hours
  • Koha e ulët e përdorimit (orët): Deri në 131 Hours
  • Kapaciteti i baterisë (mAh, tipik): 340
 • Audio dhe video
  • Formati i audios: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AW

Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).