[email protected]   +383 49 513 200

Orë e mençur Samsung Galaxy Fit-e SM-R375, e zezë, SM-R375NZKASEE

59,00 €

SM-R375NZKASEE

Kategoritë: Orë Smart   

Shpërndaje:

Mësoni të dhënat tuaja në një moment. Galaxy Fitⓔ paraqet një ekran kompakt dhe të thjeshtëzuar në mënyrë që të mund të shihni të gjithë informacionin tuaj thelbësor qartë kurdoherë që ju nevojitet, me një lëvizje të kyçit të dorës.

Vazhdoni mirë rutinën tuaj. Me shumë energji për të zgjatur gjatë gjithë ushtrimeve tuaja të përditshme, mund të regjistroni gjendjen e veprimtarisë dhe të merrni njoftime pa humbur lidhjen me smartfonin tuaj.

Jepini zemër vetes dhe aq më tepër kur vendosni qëllimet tuaja të stërvitjes. Galaxy Fitⓔ është i certifikuar me qëndrueshmëri të nivelit ushtarak dhe qëndrueshmëri ndaj ujit prej 5ATM. Mund t’i bëni ushtrimet tuaja jashtë pa u dashur të shqetësoheni për pluhurin ose shiun që mund t’ju pengojë.

Me njoftimet e zgjuara të Galaxy Fitⓔ do ta dini se kush po përpiqet të lidhet me ju kur telefoni juaj është i lidhur. Tani nuk keni pse të shqetësoheni për të qenë të lidhur kur vijnë telefonata ose veprimtaritë shfaqen në kalendarin tuaj.

Specifikat

  1. Versioni
  2. Bluetooth: Bluetooth v5.0
 1. OS: FreeRTOS
 2. Ekrani
  1. Teknologjia (Ekrani kryesor): PMOLED
  2. Madhësia (Ekrani kryesor): 0.74" (18.9mm)
  3. Rezolucioni (Ekrani kryesor): 128 x 64 pikselë
  4. Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor): Mono
 3. Memorja
  1. RAM (KB): 128
 4. Sensorët: Matësi i shpejtësisë, Sensor HR
 5. Specifikimi fizik
  1. Përmasat (LxGj, mm): 40.2 x 16.0 mm
  2. Pesha: 15 g
 6. Bateri
  1. Kapaciteti standard i baterisë: 70 mAh
  2. Koha tipike e përdorimit: 6~7 Ditë
  3. Koha e përdorimit të ulët: Deri në 13 Ditë
 7. Shërbimet dhe aplikacionet
  1. Lloji i njoftimit: Vibrim
  2. Veçori shtesë: 5ATM

Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).