[email protected]   +383 49 513 200

NOA airpods,Bluetooth kufje TWS I11

23,90 €

TWS I11

Kategoritë: Kufje   

Shpërndaje:

Lidhje të shpejtë dhe e thjeshtë me një pajisje celulare me bluetooth

Bateria e rimbushshme 300 mAh e integruar

Versioni i BT 5.0 - Koha e muzikës / bisedës: deri në 3.5 orë

Koha e ngarkimit deri në 2 orë

Shtrirja: deri në 10m

Kablloja e karikimit: USB-lightning 20 cm

Ngjyra: e bardhë


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).