[email protected]   +383 49 513 200

Mouse Optikal Wifi Mini ACME MW12,i zi

9,90 €

MW12

Kategoritë: Mouse   

Shpërndaje:

Maus i thjeshtë por jashtëzakonisht i rehatshëm për t'u përdorur është produkti ACME MW12 maus optik mini pa tela. Përparësia e tij kryesore është butësia. Mund ta merrni me vete kudo ku shkoni pa ndjerë ndonjë peshë shtesë. Mausi është gjithashtu shumë i thjeshtë dhe i rehatshem për t'u përdorur, duke shfaqur dizajn minimalist - është i vogël dhe ka vetëm ato butona që janë absolutisht të nevojshme. Për më tepër, rrota e lëvizjes prej gome nuk do të lejojë që gishti të rrëshqasë ndërsa e përdorni duke e bërë atë edhe më të rehatshme për t’u përdorur.

Specifikat

Lloji i lidhësit:USB
Lloji:Miu optik pa tel
Marrësi: Nano
Lidhje pa tela (2.4 GHz)
DPI:1000
Distanca e funksionimit:10 metra


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).