info@metron-ks.com   +383 49 258 248

Mbajtës telefoni CITY BLITZ,CBA001, e zezë

13,99 €

CBA001

Kategoritë: Aksesorë.   

Shpërndaje:

Mbajtësi praktik i telefonit mobil është dizajnuar për përdorim në bicikleta,E-skutera. Mbajtësi është bërë nga goma me cilësi e lartë, dhe përparësia e saj është përshtatja në të gjitha bicikletat dhe E-skuterat. Specifikimet e mbajtësit: Pesha 61g, dimensionet 150 x 45 x 80 mm, diametri i kornizes 50mm.

Specifikat

Brand:CityBlitz (Germany)

Ngjyra :E zezë
Gjerësia: 80 mm
Lartësia: 150 mm
Pesha :0.61 kg
Dimensionet e paketimit:78x145x47mm
Numri i artikullit të prodhuesit: CBA001


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).