[email protected]   +383 49 513 200

Kufje Samsung,Fit të bardha

15,90 €

EO-EG920BWEGWW

Kategoritë: Kufje   

Shpërndaje:

I optimizuar për t’u përdorur me telefonat inteligjentë Samsung,kufjet Fit  japin tinguj të qartë dhe të pasur.Dëgjueset dinamike 12 mm ofrojn bas të thellë dhe ekuilibër më të mirë. Mikrofon të bërë nga materiali për zvogëlimin e shushurimave të erës, ju mund të shijoni thirrje me cilësi më të lartë si kurrë më parë.

Specifikat

Impedanc: 32 ohm

Shtrirja e frekuencës: 20Hz ~ 20KHz

Ndjeshmëri: 98.5 dB / mW (me 1Khz)

3 butona (play / pause, Zëri: lart, poshtë)

Mikrofon: po

Lidhës: 3.5 mm

Gjatësia e kabllos: 1.2m
 


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).