[email protected]   +383 49 513 200

Kufje WirelessACME BH213, micro-USB, 3,5 mm

33,90 €

BH213

Kategoritë: Kufje   

Shpërndaje:

Nëse preferoni thjeshtësi dhe rehati kufjet e reja ACME BH213 Wireless On-Ear janë ato për ju.

Pa tipare të panevojshme, vetëm thelbësore. Lirojeni veten nga makthi i kabllove të ngatërruara  dhe shijoni çiftimin e thjeshtë me wireless bluetooth.

Ndërroni midis pajisjeve me lehtësi, kufjet kanë një veçori të dobishme për shumë lidhje.

Një bateri e plotë ju jep deri në 17 orë kohë për dëgjim

Por mos u ndal këtu! Në rast se bateria është e harxhuar  thjesht mund të përdorni një kabëll AUX 3.5 mm që përfshihet në kutinë dhe vazhdoni të dëgjoni muzikën.

Specifikat

Shtrirja e frekuencës 20–20 000 Hz

Rezistencë e plotë 32 Ω
Diametri i degjueses 40 mm

Ndjeshmëri 101 ± 3 dBmW

Mikrofon

Lloji i lidhësit Bluetooth

Versioni Bluetooth v5.0

 


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).