info@metron-ks.com   +383 49 513 200

Karikues Wireless Pad Fast Charge me ftohës/ 9W

59,90 €

EP-P3105STBEGWW

Kategoritë: Karikues   

Shpërndaje:

Përmasat & Pesha

Përmasat e aksesorëve (WxHxD)1,8 "x 8,2" x 4,2 "

Pesha e produktit 0,17 lb.

Rryma e daljes 2000mA

Tensioni i daljes 5V

Mbushëse pa tela për karikimin, Përshtatës udhëtimi 2A, Manuali i përdorimit

Mikro USB - Karikim pa tel induktiv Qi

 

Telefonat inteligjentë të mundësuar nga Qi. Celularët e Samsung përfshijnë Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy Note 3, Galaxy Note 4, Galaxy Note edge (këto kërkojnë mbulesa të baterisë së karikimit pa tel, shiten veçmas) si dhe Galaxy S6, Galaxy S6 Active, Galaxy S6 edge, Galaxy S6 edge + dhe Galaxy Note5, të cilat nuk kërkojnë mbulesa shtesë të baterisë së karikimit


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).