info@metron-ks.com   +383 49 513 200

Kabllo SBOX USB-microUSB 2.4A, M/M, 1,5m,

4,90 €

microUSB 2.4A

Kategoritë: Kabllo mbushëse   

Shpërndaje:

Këtë herë SBOX ka prodhuar kabllon Usb microUSB 2.4A për lidhjen e telefonave të mençur. Kjo është kabllo rimbushëse dhe sinkronizuese me fund të drejt. Kablloja është e pajisur me ndërlidhës USB dhe microUSB,dhe shkallë të transferit deri në 480mbps.

Specifikat

Shpejtësia e transferimit: deri në 480 Mbps
Funksioni i qëndrueshëm i ngarkimit dhe sinkronizimit
Gjatësia e kabllos: 1.5m
Ngjyra: E Zezë / Argjend


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).