info@metron-ks.com   +383 49 513 200

Hoverboard aksesorë CITY BLITZ,CITY KART PRO CB012A, e zezë

89,99 €

CB012A

Kategoritë: Aksesorë.   

Shpërndaje:

Me lidhjen e CITYKART PRO, hoverboard-i juaj mund të shndërrohet në një E-kart të vërtetë.

Korniza e lehtë e aluminit mund të bashkangjitet me lehtësi në hoverboard.Dorezat dhe shinat e këmbëve janë të mbuluara me silikon dhe ofrojnë shoferëve peshen maksimale deri në 100 kg.Bashkangjitja CITYKART PRO është e përputhshme me hoverboardat e zakonshëm 6.5 ", 8" dhe 10 ".

Specifikat

Brand:CityBlitz (Germany)

Materiali: Alumin
Veshje sipërfaqësore Doreza dhe këmbëza të mbuluara me silikon / gomë
Ngjyra: E zezë
Gjerësia: 243 mm
Lartësia: 462 mm
Pesha: 4 kg
Dimensionet e paketimit  (cm): 24.3 x 46.2 x 53.5
Numri i artikullit të prodhuesit: CB012A


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).