info@metron-ks.com   +383 49 513 200

Hama Mono-Bluetooth® Kufje “MyVoice600” e zezë, 137495

22,90 €

137495

Kategoritë: Kufje   

Shpërndaje:

Kufje mono bluetooth për telefonata,operim i lehtë falë funksionit me një prekje kur bëhen ose bëni telefonata.

Opsione të ndryshme të vendosjes në veshin tuaj falë dizajnit te manovrueshëm 

Statusi i karikimit mund të kontrollohet në pasjet IOS dhe Android

Specifikat

Modeli:Mono

Klasa e Bluetooth: Klasa 2

Bluetooth version:4.2

Ngjyra:Zezë,Kaltër

Pesha:8g

Koha e karikimit: 2orë

Max. koha e gatishmëris: 120orë

Max. koha e bisedës: 5.5 orë

Rezistencë e plotë: 16 Ω

Distanca e transmetimit: 10m

A2DP: Po

Profilet kompatibile të Bluetooth : A2DP, AVRCP, HFP, HSP

Ndjeshmëria (kufje): 95 dB

Mikrofoni i integruar

Kontrolli i zërit: Po

Button për përgjigjëje të thirrjeve: Po 


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).