[email protected]   +383 49 513 200

Hama AUX Kabllo, 2 X 3.5 mm adapter, stereo, 1.5 m, 43330

4,90 €

43330

Kategoritë: Kabllo audio   

Shpërndaje:

 Kabllo për lidhjen e dy pajisjeve stereo 3.5 mm adapter,elastike dhe e lehtë për të manovruar

Ideale për të lidhur telefonin tuaj smart me sisteme zërimi ne makinë,shtëpi etj.

Specifikat

Ngjyra: Zezë

Gjatësija: 1.5m

Adapteri: 3.5 mm


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).