info@metron-ks.com   +383 49 258 248

Hama "Basic4Music" Stereo Kufje

4,90 €

135643

Kategoritë: Aksesorë    Kufje   

Shpërndaje:

Kufjet e "Basic4Music" janë zgjidhja perfekte për të gjithë.

Kufje që iu ofron mundësinë ti shijoni shëtitjet në natyrë, në ecje të gjata dhe përjetoni emocione me muzikën e juaj të preferuar. Këto kufje janë të përshtatshme për çdo stil tuajin, dhe mund ti mbani ato në xhepin tuaj, çantë, apo edhe kuti.

Specifikat

Materiali:Plastik

Ngjyra:Zezë

Diametri i dëgjueses:15mm

Gjatësija e kablles:1.2m

Modeli:Stereo

Frekuenca: 20 Hz - 20 kHz

Adapteri: 3.5mm

 


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).