[email protected]   +383 49 513 200

Dëgjuese mono Bluetooth meanIT MH370

14,90 €

MH370

Kategoritë: Kufje   

Shpërndaje:

Lidhje wireless BT V 3.0
Mbështet profilet pa tela BT HFP / A2DP
Bateria e rimbushshme Li-polimer 80 mAh
Shfaq statusin e baterisë në sistemin iOS dhe Android 8
Frekuenca e funksionimit: 2.4 GHz - 2.4835 GHz
Gama e punës: 10 m në hapësirë ​​të hapur
Dy butona për MFB dhe VOL
Lidhës për karikimin me mikro USB
Koha e karikimit: 2 orë
Koha e muzikës: deri në 5 orë
Koha e bisedës: deri në 6 orë
Koha e gatishmërisë: deri në 120 orë
Dimensionet: 50 x 16 x 10 mm
Pesha: 9 g


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).