info@metron-ks.com   +383 49 513 200

Skuter Elektrik City Blitz,E-SCOOTER URBANIZE CB050SZ, e zezë

349,00 €

CB050SZ

Kategoritë: Skuter Elektrik   

Shpërndaje:

Gomat e saj me kualitet të lartë, jo vetëm që i japin një pamje jashtëzakonisht moderne, por gjithashtu sigurojnë gjithmonë kontrollin e nevojshëm në rrugë, dhe atë me shpejtësi të lartë deri në 20 km / orë! Frena elektronike e rrotës së përparme dhe frena e këmbës në rroten e pasme garantojnë ngasje të sigurt për çdo kohë.Pas vetëm 2 orësh, bateria është rimbushur dhe skuteri është gati për ngasje tjetër. E-skuter URBANIZE me peshën e tij të paktë 11,7 kg dhe fuqinë motorike 250 vat mundëson distancë ngasjeje deri në 12 km.

Specifikat

Brand:CityBlitz (Germany)

Lloji i produktit E-skuter
Max. Distanca: 12 km
Fuqia: 250 vat
Max. shpejtësia: 20 km / orë
Viti modeli: 2019
Madhësia e rrotës (inç): 8 inç
Max. Kapaciteti i ngarkesës: 100 kg
Ekran dixhital i integruar
Shpejtësimatës: Po
Mënyra e funksionimit:  Bateri
Lloji i baterisë Lithium-ion, 36 volt
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Koha e ngarkimit sipas prodhuesit :2 orë
Treguesi i gjendjes së baterisë: Po
Ndriçim Po
Numri i rrotave: 2
Këmbë: Po
Kërkohet helmeta: E  rekomanduar
Lartësia: 112 mm
Gjerësia: 42 mm
Pesha: 14 kg
Dimensionet e paketimit (cm): 22.3x116.5x39cm
Numri i artikullit të prodhuesit CB050SZ

 

 


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).