Xhaketë shiu, Hama, e verdhë, 178108

5,00 

Xhaketë shiu, Hama, e verdhë

SKU: 4047443324337 Categories: ,

Description

Me ketë xhaketë shiu ju mbroheni mirë nga lagështia, qoftë duke hecur, shëtitur apo udhëtim me biçikletë.

Materiali: PEVA
Ngjyra e verdhe
Shoqërues praktik për mbrojtje nga shiu dhe lagështia
Madhësi universale me kapuç dhe tel tërheqës
Ideal për aktivitete në natyrë si shëtitje, çiklizëm, koncerte në ajër të hapur, festivale, stadiume