Skuter elektrik RKS MT3 Pro, i hirt

1.399,00 

MT3 PRO

Description

Falë linjave moderne, ju bën në qendër të vëmendjes në të gjitha udhëtimet tuaja dhe të gjithë sytë janë tek ju. Me modelin MT-3 PRO, në shikim të parë do të vini re se eleganca takohet me thjeshtësinë.

MT-3 PRO është një model që do të dëshironit ta njihni dhe të zotëroni. Me panelin e tij të instrumenteve ku mund të ndiqni të gjitha detajet, dizajnin e tij elegant të dritave, MT-3 PRO është një asistent i rehatshëm me dizajnin e tij kompakt, sediljen e dyfishtë dhe zonat e bagazheve.

MOTORI : 2000 W (maksimumi 4000 W).
BATERIA : 72V 20Ah.
SHPEJTESI MAKSIMALE : 55 km/h.
TENSIONI I KARKIMIT: 110V/220V 50-60Hz.
DISTANCA : 60-100 km.
KOHA E KARKIMIT : Karikimi i shpejtë 2 orë.
GOMAT : 90/80-12.
FRENA PARA/PRAPA : DISQE.
KONSUMI I ENERGJISË : ~ 2.0 kW/orë.
GJATËSIA : 1900 mm.
GJERËSIA : 735 mm.
LARTËSIA : 1130 mm.
PESHA : 114 kg.
PESHA MAKSIMALE : 264 kg.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skuter elektrik RKS MT3 Pro, i hirt”

Your email address will not be published. Required fields are marked *