Rrip SWISSTEN Nylon për Appple Watch 38 / 40 / 41 mm, i bardhë

12,49 

46000703

SKU: 8595217485181 Categories: , , ,

Description

Rripi është prej najloni, i cili siguron frymëmarrje dhe lehtësi.
Falë materialit të përdorur, kyçet e dorës nuk do të djersiten kur e mbani atë.
Shumë e lehtë për t’u trajtuar kur e vendosni dhe hiqni.
Dizajn elegant dhe trajtim cilësor.
E pajtueshme me Apple Watch Series 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, SE, SE 2022

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rrip SWISSTEN Nylon për Appple Watch 38 / 40 / 41 mm, i bardhë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *