Orë e mençur Samsung Galaxy Watch 5, 44mm BT, Grafit

279,00 

Orë e mençur Samsung Galaxy Watch 5, 44mm BT Grafite

SKU: 8806094524277 Categories: ,

Description

Monitoroni shëndetin tuaj 24 orë, edhe gjatë natës.
Arrini qëllimin tuaj të shëndetit duke matur përbërjen trupore me sensorin Samsung BioActive sensor.
Ekrani me kristal zafir është 1.6 herë më i fortë

Zbuloni se si flini me teknologjinë tonë të përmirësuar të gjurmimit të gjumit. Planifikoni orarin e gjumit, zbuloni nëse gërhitni, kuptoni dhe gjurmoni fazat e gjumit (zgjimi, gjumë i lehtë, gjumë i thellë dhe REM) duke përdorur tetë simbolet e kafshëve që përfaqësojnë llojin tuaj të gjumit. Netët më të mira çojnë në ditë më të mira.

Sensori i fuqishëm 3-në-1 Samsung BioActive kontrollon në mënyrë efektive tre sensorë shëndetësorë. Sensori i analizës së impedancës bioelektrike dhe sensori optik i pulsit.

Ai gjurmon gjithçka, nga përqindja e yndyrës trupore (BIA) deri te njohuritë e peshës së muskujve skeletik.

A jeni duke ushtruar? Ora juaj numëron hapa, kalori dhe madje edhe rutina. Ai mbështet mbi 90 ushtrime që mund t’i ndiqni përmes tij.

Duhen rreth 30 minuta për të karikuar nga 0% në 45%. Po, e lexuat mirë. Falë një baterie më të madhe se paraardhësit e saj dhe karikimit të shpejtë, tani do të jeni gati për klasën.

Nga analoge në dixhitale, nga vintage në moderne, zgjidhni një temë ore që do t’ju ndihmojë të përballeni me jetën e përditshme. Zgjidhni nga diapazoni klasik ose nga temat e ndryshme të orëve.

Kërkohet versioni 6.22.1 ose më i ri i aplikacionit Samsung Health

Sistemi operativ: Wear OS
Ekran: 1.4″ Super AMOLED
CPU: Cortex-A55 me dy bërthama 1.18 GHz
Rezolucioni: 450 x 450 piksele
Memoria dhe e brendshme: 16 GB, 1,5 GB RAM
Përmasat: 44,4 x 43,3 x 9,8 mm
NFC, A-GPS, Glonass, Beidou, Galileo
Bateria: 410 mAh
Bluetooth 5.2
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2,4 GHz