Mbështjellëse për Samsung Galaxy A34, A34 5G, transparente

6,50 

GP-FPA346VAATW

SKU: 6976068910039 Categories: , ,

Description

Clear Case ju lejon të tregoni dizajnin origjinal të telefonit tuaj. Mbështjellësi është bërë nga poliuretani termoplastik (TPU), duke siguruar një kapje dhe mbrojtje të shkëlqyer me vëllim minimal.

Dimensionet:(WxHxD)164.3×81.7×11.7 mm

Pesha: 30 g

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mbështjellëse për Samsung Galaxy A34, A34 5G, transparente”

Your email address will not be published. Required fields are marked *