Mbështjellës për Samsung Galaxy A34 5G, e zezë

14,90 

EF-OA346TBEGWW

SKU: 8806094920482 Categories: , ,

Description

Mbështjellës Card Slot i Galaxy A34 5G është ndërtuar me material TPU* për të ndihmuar në mbrojtjen e telefonit tuaj nga gërvishtjet dhe rëniet e përditshme, duke ju dhënë gjithashtu fleksibilitetin për ta hequr atë me lehtësi.

Falë teknologjisë contactless, Card Slot Case ju lejon të përdorni kartën tuaj për pagesa ose qëllime të tjera pa pasur nevojë ta nxirrni atë.

Mbështjellës per Samsung Galaxy A34 5G
Ngjyra: e zezë
Përmasat (GjxThxL): 81.7 x 164.8 x 11.8 mm
Pesha: 34 g

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mbështjellës për Samsung Galaxy A34 5G, e zezë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *