Dëgjuese ACME HE21W, me mikrofon, të bardha

Dëgjuese ACME HE21W, me mikrofon, të bardha

SKU: 4770070880999 Categories: ,

Description

Duke pasur dëgjueset HE21W të bardha në vesh ju fitoni dy herë.

Ju dukeni me stil dhe ju mund të shijoni tinguj të pastër pa zhurmë përreth.

Jastëkët e dëgjueseve janë bërë prej gome të butë që ju bën të ndjeheni aq mirë.

Gjithashtu dëgjueset kanë kordë të gjatë që sjell më shumë komoditet për ju dhe ju lejon të shijoni lirinë e lëvizjeve tuaja.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vendosni dëgjueset HE21 në vesh dhe të lejoni që muzikën ta shijoni në maximum

Shtrirja e frekuencës 20–20 000 Hz

Rezistencë e plotë 16 Ω

Diametri i degjueses 10 mm

Ndjeshmëri 101 ± 3 dBmW

Mikrofon

Materiali: Plastik

Gjatësia e kabllos: 1.2m