Dëgjuese ACME HE21, me mikrofon, të zeza

7,60 

Dëgjuese ACME HE21, me mikrofon, të zeza

SKU: 4770070880920 Categories: ,

Description

Duke pasur dëgjueset HE21 të zeza në vesh ju fitoni dy herë.

Ju dukeni me stil dhe ju mund të shijoni tinguj të pastër pa zhurmë përreth.

Jastëkët e dëgjueseve janë bërë prej gome të butë që ju bën të ndjeheni aq mirë.

Gjithashtu dëgjueset kanë kordë të gjatë që sjell më shumë komoditet për ju dhe ju lejon të shijoni lirinë e lëvizjeve tuaja.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vendosni dëgjueset HE21 në vesh dhe të shijoni muzikën në maximum.

Shtrirja e frekuencës 20–20 000 Hz

Rezistencë e plotë 16 Ω

Diametri i degjueses 10 mm

Ndjeshmëri 101 ± 3 dBmW

Mikrofon

Materiali: Plastik

Gjatësia e kabllos: 1.2m