SHFLETO KATALLOGUN E PRODUKTEVE 2014!

SHKARKOJE

HAMA

Kompani e mirenjohur Gjermane dhe produkte  te ndryshme kualitative


ACME

Metron eshte perfaqesues i gjigandit te teknologjise Acme me produkte te ndryshme te cilat ju bejnje pjese te teknologjise


MANHATTAN

Me Produkte te kualitetit te larte dhe qmime te arsyeshme Manhattan i ka besuar tregun e gjithe Kosoves kompanise tone Metron


D-LINK

Poashtu Metron posedon license per shitjen e produkteve te gjigantit D-LINK


SANDISK

Sandisk


WHITE SHARK

WHITE SHARK


SBOX

SBOX


PRODUKTET NE ZBRITJE

Sorry! No Posts is Here!

SHERBIMET

Historia e Metron

Kompania Metron eshte themeluar ne vitin 2006 duke filluar me distribuimin e kompanise se njohur Gjermane Hama dhe duke vazhduar me kompanite e njohura Europiane si Acme ne Lituani, Manhatan , Tdk dhe Sbox dhe ne vazhdimesi se shpejti me perfaqesi dhe kontrate te re nga viti 2014 me D-link

Lexo artikullin

Harta e Kosoves
Ekipa e Metron ju mundeson sherbim korrekt dhe transparence ne sherbimet qe juve ju nevojiten
Neve mund te na gjeni ne qytetin e Pejes ku njekohesisht ndodhen edhe depot tona ku mund te pajisen me produkte me shumice
Produktet e Metron mund ti gjeni pothuajse ne te gjitha marketet qe gjenden afer jush. Produktet e Acme dhe Hama mund ti bleni ne te gjitha qendrat e ETC (Elkos Trading Center), Elkos Center, Aztech, Meritan Group, Abi Center, Te Abeja, Vava Group, Emona City, Gogaj Ag, Afrimi Ag, Tropical, Info Peja, Samiri Soft, Xito Computers, Albioni, Mabeko, Techno Market, Globe, Top Foto, Dukagjini Store, High Tech, Interex, Market Fresh, Shkendija, Smard shop, Liridoni, Dardanet, Union t, Ndriqmi, Kica, Digital Computers, Nobeli, Bs Computers, Multi com, Foto Agfa, Mega Frut, N Technology, Hyundai
Metron ofron mundesi bashkepunimi per te gjith ju qe keni hapur Market, Dyqan sherbyes, Servis kompjuteresh, per mundesite e bashkepunimit mund te kontaktoni me cilindo nga numrat kontaktues

JU OFROJMË KUALITET DHE KORREKTËSI

- Metron

KOMENTE

Burim Bajraktari

““Komoditetin e Tastieres se Acme nuk mund te ma dhuroj asnje tastiere tjeter””

Besim Shabanaj

““Une tash e dhjete vite posedoj kabllor te Hama””

Yll Gashi

““Vetem vazhdoni me punen e sukseseshme Metron””

Genta Osmani

““Suksese Metron ju faleminderit per korrektesine ””

Dizajni

Produktet te cilat Metron zoton perfaqesi kan nje dizajn te cilat perveq qe jane shume funksionale kan edhe nje dizajn te veqante te cilat pasi ti bleni nuk do te mund ti zevendesoni me asnje produkt tjeter

“Ne dime se qka ju nevojitet mjafton vetem pak kohe qe ju te bindeni me produktet tona”

Performancat

Me Performanca shume te mira dhe stabilitet ne funksionim ne ju garantojme qe nga produktet e Metron nuk do te zhgenjeheni sepse ne i kemi testuar perpara se ne kemi vendosur ti sjellim ne rrethin tone

“Ne kualitet nuk ka verrejtje mjafton pak kohe dhe produkti jone do te beje marketingun e tij”